• 2 grudnia 2021

Istnieje ponad dwa tysiące sto zanieczyszczeń, które są łatwo obecne w niefiltrowanej wodzie pitnej. Wiele z tych zanieczyszczeń jest klasyfikowanych jako trucizny i może być bardzo szkodliwych dla zdrowia. Spożywanie niefiltrowanej wody jest główną przyczyną zarażenia się wieloma różnymi chorobami epidemicznymi, które są niebezpieczne, a nawet mogą zagrażać życiu. Niektóre niefiltrowane wody pitne zawierają nawet ołów, który jest szkodliwą trucizną. Spożywanie ołowiu w wodzie, którą pijemy, jest częstą przyczyną raka, wad wrodzonych, trudności w nauce i innych problemów rozwojowych u dzieci.

Wiele osób decyduje się na picie wody butelkowanej, aby uniknąć picia zanieczyszczeń zawartych w niefiltrowanej wodzie pitnej. Jednak konsekwentne picie poszczególnych wód butelkowanych jest niezwykle szkodliwe dla środowiska. Plastikowy materiał, z którego wykonane są butelki z wodą, ostatecznie ląduje na wysypiskach śmieci i przyczynia się do niszczenia delikatnych ekosystemów na całym świecie.

Systemy filtrów do wody mogą poprawić czystość wody i wpłynąć na Twoje zdrowie i samopoczucie. Jeśli masz wysokiej jakości system filtrowania wody, możesz czuć się zadowolony wiedząc, że pijesz czystą wodę, która jest wolna od zanieczyszczeń.

Przeczytaj poniższe recenzje systemu filtracji wody, aby kupić odpowiedni.

8. DuPont System filtrowania wody

Ten system filtrowania wody filtruje do piętnastu tysięcy galonów wody, zanim trzeba go wymienić. Filtr nie tylko czyści wodę, którą pijesz. To również przedłuża żywotność kranu poprzez zmniejszenie osadów w dostawie wody.

Filtr oczyszcza wodę i sprawia, że ma ona lepszy smak. Dzięki temu filtrowi woda wypływająca z kranu wygląda na bardziej klarowną i czystą. System usuwa zanieczyszczenia z wody w Twoim domu lub biurze, aby zapewnić zdrowie i bezpieczeństwo Tobie i Twojej rodzinie.

KUP TERAZ

7. System filtrów do wody New Wave Enviro

Ten dokładny system filtrowania wody New Wave Enviro posiada dziesięć różnych etapów filtracji, aby skutecznie oczyścić wodę pitną aż do osiągnięcia całkowicie bezpiecznego poziomu. System ten usuwa niebezpieczne zanieczyszczenia, w tym między innymi herbicydy, pestycydy, toksyczne metale ciężkie, chlor i wiele innych potencjalnie szkodliwych zanieczyszczeń organicznych. Eliminuje również zanieczyszczenia, które nadają wodzie, którą pijesz, nieprzyjemny zapach.

Ten filtr do wody jest bardzo trwały. Jeden pojedynczy filtr oczyszcza do tysiąca pięciuset galonów wody, zanim będzie musiał zostać wymieniony. Oznacza to, że jeden filtr powinien mieć żywotność około jednego roku w czteroosobowym domu przy regularnym użytkowaniu. System filtrowania wody czyści i oczyszcza wodę, a także sprawia, że smakuje ona zauważalnie lepiej. Jest bardzo kompaktowy i bez trudu łączy się z każdym standardowym systemem kranów.

SHOP NOW

6. Big Berkey nablatowy system filtrowania wody

Ten wydajny system filtrowania wody jest urządzeniem nablatowym, które z łatwością zmieści się na blacie kuchennym lub innej płaskiej powierzchni, aby zapewnić Ci czystą, przefiltrowaną wodę, kiedy tylko będziesz jej potrzebował. System posiada konstrukcję ze stali nierdzewnej, dwa filtry i dwa elementy fluorkowe. Jego obudowa i króciec ze stali nierdzewnej poprawia smak wody i zapobiega rozwojowi pleśni i bakterii w systemie.

Każdy indywidualny filtr w systemie filtruje do trzech tysięcy galonów wody, zanim będzie musiał zostać wymieniony. Dlatego ten system dwóch filtrów czyści do sześciu tysięcy galonów wody w jego życiu. Urządzenie mieści więcej niż dwa galony wody w jednym czasie i jest przeznaczony do standardowego użytku przez maksymalnie szesnaście osób w gospodarstwie domowym. Dzięki temu systemowi filtracji wody będziesz zawsze wiedział, że woda, którą pijesz jest bezpieczna i czysta.

SHOP NOW

5. APEC Water Systems System filtrowania wody dla domu

Ten system filtrowania wody od APEC Water Systems jest urządzeniem, które z łatwością zmieści się pod zlewem, zapewniając niewidoczną, wydajną filtrację wody. Działa on dzięki technologii odwróconej osmozy. Technologia ta działa w celu usunięcia ponad dziewięćdziesięciu dziewięciu procent potencjalnie szkodliwych zanieczyszczeń z wody, którą pijesz. Zanieczyszczenia te obejmują metale ciężkie, fluorki, bakterie, chlor i ponad tysiąc innych.

Ten niesamowity system może przekształcić standardową wodę z kranu w wodę o smaku lepszym niż woda butelkowana. Działa on niezwykle cicho i z łatwością mieści się w każdej standardowej szafce kuchennej pod zlewozmywakiem. Filtry są bardzo trwałe i zapewniają nieograniczoną ilość czystej wody przez cały czas.

SHOP NOW

4. System nablatowych filtrów wody Zen Water Systems

Ten system filtrowania wody jest kompaktowy, przenośny i z łatwością mieści się na każdym blacie lub innej płaskiej powierzchni. Jednak pomimo niewielkich rozmiarów, system filtrujący jest niezwykle wydajny i dokładny. Mieści do czterech do ośmiu galonów wody w jednym czasie, w zależności od wielkości systemu, który wybierzesz.

Oprócz usuwania szkodliwych zanieczyszczeń z wody, którą pijesz, system ten dodaje również minerały do wody. Te dodane minerały poprawiają jakość wody i przekształcają standardową wodę z kranu w najwyższej klasy zmineralizowaną wodę pitną.

SHOP NOW

3. iSpring System filtrowania wody

Ten pod zlewozmywakowy system filtrowania wody filtruje ponad dziewięćdziesiąt dziewięć procent szkodliwych zanieczyszczeń z wody, którą pijesz. Zanieczyszczenia te obejmują chlor, ołów, fluor, pestycydy, arsen, siarkę i wiele innych.

Ponieważ jest wykonany z wysokiej jakości materiału szczotkowanego niklu, system filtrowania wody nie będzie rozwijać pleśń lub bakterie w czasie. Posiada przezroczystą obudowę, dzięki czemu można monitorować proces filtrowania wizualnie. Ponadto z łatwością mieści się pod każdą standardową szafką kuchenną, co ułatwia instalację i przechowywanie. System jest trwały, wysokiej jakości i bezpieczny. Filtruje ponad siedemdziesiąt pięć galonów wody dziennie i mieści ponad trzy galony wody za jednym razem.

SHOP NOW

2. System filtrów wody PUR Faucet

Ten wszechstronny system filtrów wody podłącza się do domowego kranu za pomocą jednego kliknięcia, dzięki czemu instalacja nie wymaga wysiłku. Pozwala on uzyskać w pełni przefiltrowaną wodę prosto z każdego kranu w domu, który normalnie wydaje wodę niefiltrowaną. System pasuje do każdego standardowego kranu, aby umożliwić Ci korzystanie z niego w kuchni, łazience i każdym innym pomieszczeniu, w którym możesz go potrzebować.

Jeden z tych filtrów wody trwa do dwóch do trzech miesięcy przy regularnym stosowaniu. System posiada filtry z węglem aktywnym, które są wykonane z porowatych łupin orzecha kokosowego. Ta naturalna konstrukcja jest niezwykle skuteczna w usuwaniu niebezpiecznych zanieczyszczeń z wody kranowej w Twoim domu.

KUP TERAZ

1. Sawyer Products Mini Water Filter System - przenośny system filtracjiwody

Kiedy jesteś na kempingu, wędrujesz, wędrujesz z plecakiem lub bierzesz udział w innych formach aktywności na świeżym powietrzu, zazwyczaj masz niewielki lub żaden dostęp do czystej, przefiltrowanej wody pitnej. Ten mini system filtrowania wody jest doskonałym rozwiązaniem tego frustrującego problemu, który nęka miłośników outdooru.

Ten system filtrowania wody znajduje się w kompaktowej, przenośnej słomce. Można jej używać do picia z dołączonego woreczka, butelki z wodą lub prosto z niefiltrowanego źródła wody. Pomimo niewielkich rozmiarów tego systemu filtrowania wody, jest on niezwykle skuteczny. Usuwa on ponad dziewięćdziesiąt dziewięć procent bakterii i zanieczyszczeń z niefiltrowanej wody. Ponadto, ten filtr wody oczyszcza do stu tysięcy galonów wody, zanim będzie musiał zostać wymieniony.

SKUP TERAZ

Czysta woda nigdy nie jest czymś, z czym należy iść na kompromis. Jest ona niezbędna dla zdrowia i dobrego samopoczucia Twojego i Twojej rodziny. Jeśli martwisz się o czystość i bezpieczeństwo swojej wody, rozważ zakup systemu filtrowania wody, abyś zawsze mógł czuć się pewnie co do jakości wody, którą pijesz.

Top